مدرسه ی کسب و کار


این فضا یک اکوسیستم کارآفرینی و کسب و کار است که تمامی عنصرهای تولید و رشد یک کسب و کار و یا شغل را گردهم آورده تا مشتاقان بتوانند به کمک آن به اهداف کاری خود دست یابند و برای خود یا سیستمی که در ان فعالیت دارند ایجاد ارزش نماییند حال این ایجاد ارزش می تواند مادی یا علمی باشد . بدیهی است آموزش های تخصصی و کاربردی بخش کوچکی از این اکوسیستم هستند و برای اینکه افراد بتوانند یک کارآفرین، مدیر و یا کارمند موفق در حوزه کاری خود باشند، بایستی عوامل بسیار مهم دیگری را نیز برای آنان فراهم نمود. ما با گرداوری بروز ترین مقالات و اموزش های لازم برای کسب و کار بصورت رایگان در نظر داریم کمک کوچکی به ارتقای فضای کسب و کار و دیدگاه مدیریتی جامعه کنیم.

سر فصل ها

بیوگرافی

بزرگترین برندها چطور به موفقیت رسیدند؟ مدیران موفق چگونه کارهای غیرممکن را با غیرباورترین بودجه ها امکان پذیر می کنند؟

تجارت و بازرگانی

عدم ثبات اقتصاد جهانی، امروز را به فرصتی برای سازمان شما تبدیل می کند. شما یاد میگیرید فرصت ها را ارزیابی کنید، ریسک را مدیریت کنید و خود را ارزشمند کنید.

تجارت و بازرگانی

خود و دیگران را به موقعیت پایدار سوق دهید و طرحی را برای “نفع بردن” به وجود آورید تا زندگی جدیدی را در عمکرد تیم خود داشته باشید.

برخی از ویژگی های مدرسه ی کسب و کار

فرصتهای مداوم برای استفاده از آنچه شما در زمینه شغل خود می آموزید تأثیر واقعی در کار را تضمین می کند .

دوره ها شما را با جدیدترین دانش کسب و کار روز دنیا آشنا کرده و ابزار و مهارت های لازم را برای غلبه بر چالش ها و یافتن راه حل ها را در اختیار شما قرار می دهند.

تمامی مولفان دوره ها موظف هستند زیر نظر اساتید بین الملل و داخلی به بروزترین علم روز دنیا مطلع باشند و دوره ها را براساس بازار ایران تالیف نمایند.